FINGLAS WARRIORS

FORUM POSWIECONE KLANOWI FINGLAS WARRIORS


#1 2008-03-18 14:58:30

Gamabuta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 16
Punktów :   

WITAM NA WWW KLANU

JAK WAM SIE PODOBA NOWE FORUM KLANU ZROBILEM JE BO KAZDY SZANUJACY SIE KLAN MA TAKIE REJESTRUJCIE SIE I PISZCIE POSTY POZDRAWIAM


Jam jest Gamabuta Mistyczny zabi SzeF XD lubie palic fajke i latac z katano

Offline

 

#2 2008-03-18 20:11:11

Mess

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

ciesze sie z pomyslu i wykonania:) Zobaczymy co nasi klanowicze:) Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#3 2008-03-19 16:40:46

Vardin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

[tutaj podziękowania za inicjatywe i wykonanie dla twórcy ]
Mess jeśli będziesz potrzebował pomocy w moderowaniu napisz. Sam prowadze forum mojej gildii, tylko że ciut obszerniejsze

"Nasi użytkownicy napisali 2539 postów, tematów 186
Mamy 45 zarejestrowanych użytkowników" a to dopiero pierwszy miesiąc 

pościerania opuszków


"Żołnierzowi co grał zucha
   wszystkich łaje i potrącał
   świsnął szablą koło ucha
- i z żołnierza masz zająca..."

Offline

 

#4 2008-03-20 20:18:39

Gamabuta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Vardin status addmina nie jest For all heh


Jam jest Gamabuta Mistyczny zabi SzeF XD lubie palic fajke i latac z katano

Offline

 

#5 2008-03-20 21:17:35

Mess

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Teoretycznie jestem za dawaniem szansy... ale zgadzam sie ze jednak na przywileje trzeba zapracowac;)... Podejrzewam ze bedzie dzialala zasada 'pierwszenstwa zgloszenia' wiec masz duze szanse:)

Offline

 

#6 2008-03-21 02:38:27

Vardin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Gamabuta... zaoferowałem pomoc jeśli będzie taka potrzeba. Klan ośmio osobowy o aktywności porównywalnej do wygasłych wulkanów nie jest problemem do moderowania. JEŚLI byłby takowy - Zaoferowałem się.
Tak jak napisałeś "nie jest dla wszystkich". Mi przynajmniej nie śpieszno z uszczęśliwianiem na siłe, czy dyktowaniem co dobre a co złe graczom którzy w tej grze mają większe doświadczenie.
Jak dla mnie pozycja mess - jednoosobowego lidera, przywódcy i dyplomaty JEST JAK NAJBARDZIEJ TRAFNA. Prowadziłem gildie zrzeszającą ponad 140 graczy jak i mniejsze, bardziej elitarne mające niewiele ponad 40 wybitnych. Dla FinGlas Warriors w tej chwili priorytetem jest rekrutacja i poszerzanie wpływów, co stanowi o sile klanu.

... a ja - "drobny klikacz" bezstresowo po prostu czerpie przyjemność z prostych uciech dostarczanych przez tą gre i jestem daleko od zabierania głosu w sprawach od których są wyznaczeni

pozdrawiam


"Żołnierzowi co grał zucha
   wszystkich łaje i potrącał
   świsnął szablą koło ucha
- i z żołnierza masz zająca..."

Offline

 

#7 2008-03-21 07:30:19

Gamabuta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Vardin dobra przemowa lecz Blood Wars to gra ktora w niektorych kwestiach jest badziewna naprzyklad ataki oblezenia i wyprawy a 2 ze klany nie moga zapraszac tylko gracz musi zlozyc aplikacje i jest ograniczenie liczebnosci czlonkow


Jam jest Gamabuta Mistyczny zabi SzeF XD lubie palic fajke i latac z katano

Offline

 

#8 2008-03-21 19:46:29

Mess

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

oj, dyskusja:) Moim zdaniem mozna obejsc skladanie aplikacji poprzez PW do graczy niezrzeszonych... Oprocz tego uwazam ze nalezy zrobic cos z aktualnymi czlonkami.... Gdzie oni sa????

P.S. Czekam na dalszy ciag dyskusji:)

Offline

 

#9 2008-03-21 20:26:36

Gamabuta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Ja sadze ze sobie po prostu olali Forum !!!!!!!![


Jam jest Gamabuta Mistyczny zabi SzeF XD lubie palic fajke i latac z katano

Offline

 

#10 2008-03-22 02:39:03

Vardin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Nie denerwuj się tak A przynajmniej zrób sobie coś z tymi funkcjami bo się prawie ogłoszenie o wypowiedzeniu wojny innemu klanowi zrobiło ;>
Myśle podobnie do Mess - rekrutacje możecie śmiało we dwójke przeprowadzać pisząc PW do osób które waszym zdeniem mogły być wzmocnieniem. Licząc tylko na zgłoszenia chętnychszybko się nie rozwiniemy, a jak wiadomo na początku to podstawa

btw - kilku graczy pisało do mnie jak mają się zerejestrować. Po pierwsze nie wiem czemu do mnie akurat, a po drugie skoro trzy osoby wiedziały jak wpisać te hieroglify, to pozostałe powinny też przejść ten test spotrzegawczości i głowy do łamigłówkek rodem z testów na inteligencje Mensa


"Żołnierzowi co grał zucha
   wszystkich łaje i potrącał
   świsnął szablą koło ucha
- i z żołnierza masz zająca..."

Offline

 

#11 2008-03-22 08:29:01

Gamabuta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Buhahahahh XD smiechu warte ;P ale sadze ze rekrutacja powina byc przeprowadzona szybko i skutecznie i zamykac rekrutacje co jakis czas aby inne klany nie pomyslaly ze jestesmy Massowko


Jam jest Gamabuta Mistyczny zabi SzeF XD lubie palic fajke i latac z katano

Offline

 

#12 2008-03-22 12:46:09

Mess

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Na sprawdzian spostrzegawczosci nic nie poradzimy... Zamykanie rekrutacji uwazam na razie sa zbyt wczesne, niech ludzie najpierw sie zglaszaja bo zamykanie dla samego amykania nie ma dla mnie specjalnie sensu... A co powiecie na wspolprace Gamabuty i Vardina przy rozszerzaniu Klanu;)?

Offline

 

#13 2008-03-22 14:48:01

Vardin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 5
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Moim zdaniem rekrutacja powinna się odbywać NON-stop. Jak już napisałem polega to na wysyłaniu PW przez naszych dwóch cukiereczków z góry innym obiecującym i niezrzeszonym graczom. Stanowi to o statusie klanu, jego jakości i w pewnym sensie elitarności. Propozycja musi być odpowiednio napisana i podparta osiągnięciami a nie ma ich nikt więcej niż Mess i Gama' .
Zgadzam się z w/w postem, choć ostatnia linika po wykropkowaniu wogóle nie trzyma się kupy ;P Nie mam czasu na agitacje/rekrutacje - co najwyżej mogę czasem pomóc (co już wcześniej pisałem w wiadomości masowej w grze  i na forum w pierwszym poście)

Przyszłość gildii opiera się na nieustannej selekcji najlepszych, szkoleniu obiecujących i aktywnych graczy, bronieniu swojej suwerenności i dobrego imienia, ale przede wszystkim na spójności i zgraniu. Do tych wszystkich rzeczy dochodzi się z czasem i ciężką pracą, więc o masówce nie ma mowy w najbliższym CONAJMNIEJ miesiącu.
Moim zdaniem powinniśmy zwiększyć swoje wpływy o innych graczy z przedziału 3-10 w ilościach hurtowych.

[offtop - 1,2,3 próba odnośnika - http://r4.bloodwars.interia.pl/?a=alian … w&cid=1314 ]

Ostatnio edytowany przez Vardin (2008-03-22 15:06:41)


"Żołnierzowi co grał zucha
   wszystkich łaje i potrącał
   świsnął szablą koło ucha
- i z żołnierza masz zająca..."

Offline

 

#14 2008-03-25 15:18:36

Gamabuta

Administrator

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 16
Punktów :   

Re: WITAM NA WWW KLANU

Wiesz Vardin Powinismy zrobic Nowo rubryke Dyskusje XD bo na powitaniu to sie nie sprawdza ale taaak zgadzam sie ze powinismy zrzeszac czlonkow efektywniej lecz noo patrze czasem na inne klany i zajebiscie mi sie nie podoba ich massowa rekrutacja a ilosc czlonkow ciagle sie zmienia powinismy tez zwazyc na to !! Ale sadze tez ze jezeli bys my przyjmowali  okres tygodnia  zapraszali a na 2 tydzien zamykali rekrutacje !!! Jezeli Mess by dostal wiadomosc Ze gracz chce dolaczyc do klanu by to bylo podejmowane przez rade (gdyby rekrutacja Byla by zamknieta) a ja teraz za bardzo nie przyjmuje ludzi bo Mess ostatnio mnie za to zkrzyczal ze za szybko podejmuje decyzje o przyjeciu !!
Podsumowujac :
1 Powinismy co jakis czas przyjmowac i zamykac rekrutacje
2 Trzeba zalozyc rubryke Dyskusje



Pozdrawiam Gama


Jam jest Gamabuta Mistyczny zabi SzeF XD lubie palic fajke i latac z katano

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sterta.pun.pl www.informatyka2008.pun.pl www.polishspeedwaymenag.pun.pl www.specjalna2010.pun.pl www.zarzadzaniez11.pun.pl